Tx Key mini vysielač - kľúčenka "TRILOBIT"

Kód: D-TX-KEY
€22
Na dotaz

Produkt spoločnosti ENIKA. Zariadenie používa frekvenciu 433,92 MHz, moduláciu AM. Nevhodné pre nové konštrukcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt spoločnosti ENIKA. Zariadenie používa frekvenciu 433,92 MHz, moduláciu AM. Nevhodné pre nové konštrukcie.

Najmenší vysielač s dvomi tlačidlami na súčasnom trhu. Je prispôsobený pre navlečenie na krúžok kľúčov, preto je vhodný predovšetkým na otváranie dverí domu, garážových brán, centrálneho zamykania automobilu, osvetlenie garáže atď. Na jednom mieste (z hľadiska dosahu) ním možné nezávisle ovládať dva spotrebiče. Prijímače si vyberte z radu BOSys® - viď. tabuľka č.1 v návode na obsluhu. Vysielač je vhodný predovšetkým pri ovládaní garážovej brány, vjazdové brány, svetiel garáže či záhrady atď.

Uvedenie do prevádzky a zápis vysielača do pamäti prijímača

Stlačením tlačidla sa začne vysielať kódovaný signál, ktorý je vyhodnotený prijímačom. Pre uvedenie do prevádzky je nutné vysielač Tx Key nahrať do pamäte prijímača (viď. Návod prijímača). Vysielanie kódu signalizuje svit LED.

UPOZORNENIE!

  • Pre zaistenie maximálneho dosahu nie je vhodné jeho umiestnenie v blízkosti kovových predmetov
  • Vybitie batérií vysielača je signalizované blikaním LED pri trvalom stlačení tlačidla (výmenu batérií možno vykonať po odobratí spodného krytu vysielača)

 

 

Návod

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové ovládanie 868 MHz
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie